Profesjonalizm

Profesjonalizm

Łączymy specjalistyczną wiedzę prawną z doświadczeniem biznesowym.

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Wyróżnia nas pełne zaangażowanie i świetna znajomość rynku.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Każdego klienta obsługujemy indywidualnie w zależności od jego potrzeb.

Zespół

Arleta Adamus

Partner zarządzający
e-mail: arleta.adamus@adamuskancelaria.pl
tel: 502 310 097

Radca prawny, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa własności intelektualnej i prawa Internetu w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej UJ. Ukończyła specjalistyczny kurs prawniczego języka angielskiego, zakończony egzaminem TOLES Advanced. Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym, prawie nowych technologii oraz ochronie danych osobowych.
Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej projektów telekomunikacyjnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
Najlepiej czuje się przy stole negocjacyjnym, gdzie liczy się przede wszystkim umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby Klientów, precyzyjnego formułowania myśli oraz wskazywania rozwiązań satysfakcjonujących obie Strony.

Posługuje się językiem angielskim.

Podróżuje, zwiedza, poznaje, smakuje i zachwyca się znanymi i nieznanymi zakątkami świata.

Uwielbia wyjazdy trekkingowe, rafting oraz wyprawy w Himalaje.

Andrzej Jastrzębski

Partner
e-mail: andrzej.jastrzebski@adamuskancelaria.pl
tel: 698 826 984

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz w prawie administracyjnym. Prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami z udziałem podmiotów gospodarczych oraz organów administracji publicznej. Obsługuje procesy inwestycyjne w zakresie prawa budowlanego oraz prawa zmówień publicznych.
Posiada kilkuletnią praktykę w kierowaniu zespołem obsługującym pod względem prawnym proces przygotowania transakcji nabywania i zbywania nieruchomości. Interesuje się prawem konsumenckim, reprezentuje Klientów przed sądami oraz organami administracji.

Posługuje się językiem angielskim i włoskim.

Pasjonat historii, wyjazdów w wysokie góry oraz w mało znane zakątki świata, zapalony narciarz i rowerzysta.

Ksenia Gąsiorowska – Kamińska

e-mail: ksenia.gasiorowska-kaminska@adamuskancelaria.pl
tel: 696 436 034

Radca prawny, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły prawa francuskiego organizowanej przez Université d’Orléans i Uniwersytet Jagielloński.
Specjalizuje się w doradztwie prawnym w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy. Posiada szerokie i praktyczne doświadczenie w projektach z zakresu ochrony danych osobowych oraz związanych z inwestycjami budowlanymi, w tym w zakresie postępowań przed organami administracji publicznej.
Na co dzień świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz Klientów indywidualnych oraz osób prawnych, w szczególności z branży pocztowej, budowlanej i usługowej. Wspiera Klientów na etapie negocjowania i wykonywania umów handlowych. Prowadzi także rozmowy ugodowe i reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych. Doradza również w sprawach karnych.

Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Prywatnie pasjonatka dalekich podróży, dobrej kuchni i wieczorów z książką lub teatrem.

Aleksandra Misztal

e-mail: kancelaria@adamuskancelaria.pl

Aplikant radcowski, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Prawo oraz studentka ostatniego roku kierunku Prawo własności intelektualnej i nowych mediów. Ukończyła szkolenie – „Szkolenie certyfikujące – mediator”, uprawniające do wpisu na listę mediatorów OIRP w Krakowie oraz listę stałych mediatorów sądowych.
Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa własności intelektualnej, prawa pracy, a także prawa budowlanego, w tym w zakresie postępowań przed organami administracji publicznej. Na co dzień wspiera obsługę Klientów indywidualnych oraz osób prawnych, w szczególności w zakresie przygotowywania i negocjowania umów prawa cywilnego, a także prowadzenia postępowań przed sądami, organami egzekucyjnymi oraz organami administracyjnymi.

Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie pasjonatka egzotycznych podróży oraz sztuki przemawiania i debaty publicznej.